Общинска избирателна комисия Дупница


РЕШЕНИЕ
№ 337
Дупница, 31.03.2016

ОТНОСНО: ЗА ИЗБИРАНЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ

РЕШЕНИЕ

№ 337

на ОБЩИНСКАТА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ
община …………Дупница.........................................
област …………Кюстендил…….....…………..…...

 

Брой мандати за общински съветници

 

.......Тридесет и три.....................                                    ............33.............

    с думи                                                                 с цифри

 

 

     Днес на 31.03.2016 г., в 15:45ч. Общинската избирателна комисия на основание чл. 453, чл. 454 и чл. 459, ал.10, изр. 2 от Изборния кодекс, въз основа на получените данни от протоколите на СИК и в изпълнение на  влязлото в сила решение № 3152 от 21.03.2016 г., постановено по адм.д.№ 696/2016 г. по описа на ВАС, с което е отменено решение №148 от 07.12.2015 г., постановено по адм.д.№ 348/2015 г. по описа на КАС,  ОИК – Дупница с решение № 334 от 29.03.2016г. е изискала от Информационно обслужване АД Кюстендил да бъде извършено ново изчисление за определяне резултатите от гласуването за общински съветници в община Дупница, съгласно мотивите на влязлото в сила решение на Върховен административен съд.

     След изпълнение на дадените указания за определяне на действителните резултати от избора за общински съветници в Община Дупница и като се взе предвид че с решение № 318 от 02.11.2015г. на ОИК - Дупница Методи Христов Чимев с ЕГН *********** е избран за кмет на Община Дупница, със заявление Вх. № 666 от 06.11.2015г. на деловодство на Общински съвет Дупница, Вергил Георгиев Кацов с ЕГН *********** е изявил желание на основание чл. 30, ал. 6 от ЗМСМА да бъде избран за общински съветник следващият в листата на коалиция „НАРОДЕН СЪЮЗ” и решение № 335 от 31.03.2016г. на ОИК – Дупница на основание извършен жребии между кандидатите за Общински съветници в Община Дупница, получили равен брой предпочитани  / преференции / от листата на ОДБ „ Съюз на десните сили “ , ОИК-Дупница

 

Р Е Ш И :  

 

          І.Общинската избирателна квота е: петстотин тридесет и пет 535 гласове.

                                                                    (с думи)                (с цифри)

 

     ІІ. Избрани за общински съветници независими кандидати: ИВАН МЕТОДИЕВ ТАНЕВ с ЕГН ***********

 

    ІІІ. Мандатите за общински съветници се разпределят по кандидатски листи на партии, коалиции и местни коалиции, получили действителни гласове не по-малко от общинската избирателна квота, както следва:

 

№ в бюле-тината

 

Наименование на партията, коалицията или местната коалиция

БРОЙ МАНДАТИ

 

с думи                                   с цифри

1.

Български демократичен център - БДЦ

  три                                             3

2.

Движение 21

  два                                             2

3.

Народен съюз

  три                                             3

4.

Единна народна партия

  два                                             2

5.

Реформаторски блок

  два                                             2

6.

ПП ГЕРБ

  единадесет                               11

7.

Българска социалистическа партия

  пет                                              5

8.

ОДБ „ Съюз на десните сили “

 три                                               3

9.

ПП Партия на зелените

  един                                            1

    IV.Обявява разпределението на заявените предпочитания (преференции) за отделните кандидати по кандидатски листи на партиите, коалициите и местните коалиции, получили мандати, както следва:

Наименование на партия/коалиция/местна коалиция

 

Собствено, бащино и фамилно име на кандидата в листата

Брой

предпо-читания

 

 

1.

Емил Иванов Христов

567

1

 

2.

Павел Ангелов Коларски

113

 

Партия „БЪЛГАРСКИ ДЕМОКРАТИЧЕН ЦЕНТЪР – БДЦ“

3.

Георги Милчов Райнов

102

2

Партия „Движение 21“

1.

Пламен Петров Соколов

367

 

 

2

Виолета Йорданова Зашева

90

3

Коалиция „НАРОДЕН СЪЮЗ“

1

Лорета Методиева Николова

257

 

 

2.

Ивайло Петров Шаламанов

151

 

 

3.

Спас Борисов Андреев

111

4

Партия „ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ“

1

Кирил Димитров Кирилов

321

 

 

2.

Крум Богданов Бонев

184

4

Коалиция „РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК“

1.

Славчо Илиев Павлов

271

 

 

2.

Христо Страхилов Михалчев

74

5

ПП „ГЕРБ“

1.

Йордан Стоянов Димитров

399

 

 

2

Ивайло Любенов Константинов

218

 

 

3.

Емил Димитров Гущеров

160

 

 

4.

Даниела Стойчова Симова

128

 

 

5.

Димитър Василев Крекманов

120

 

 

6

Емил Стойнев Станкев

97

 

 

7

Йордан Георгиев Никулчин

94

 

 

8

Асен Георгиев Пилев

88

 

 

9

Йордан Крумов Йорданов

76

 

 

10

Виолета Генчева Инкьова

74

 

 

11

Дилиана Тошева Диканска

71

6

Партия „БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ“

1.

Станислав Христов Павлов

 

1047

 

 

2.

Ани Христова Йорданова

116

 

 

3.

Георги Асенов Пехливански

81

 

 

4.

Асен Сотиров Илиев

67

 

 

5

Златко Пламенов Славев

61

7

Коалиция „ОДБ – Съюз на десните сили“

1.

Костадин Крумов Костадинов

325

 

 

2.

Иван Миланов Раков

273

 

 

3

Георги Василев Георгиев

105

8

Партия „ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ“

1

Йонко Йорданов Гергов

235

 

       V.Обявява имената на избраните общински съветници по партии, коалиции и местни коалиции, както следва:

 

Имена на общинските съветници

Партия/коалиция/местна коалиция/независим

ЕГН/ЛН

1.      Ани Христова Йорданова

Българска социалистическа партия

***********

2.      Асен Георгиев Пилев

ГЕРБ

***********

3.      Асен Сотиров Илиев

Българска социалистическа партия

***********

4.      Виолета Генчева Инкьова

ГЕРБ

***********

5.      Виолета Йорданова Зашева

Движение 21

***********

6.      Георги Асенов Пехливански

Българска социалистическа партия

***********

7.      Георги Василев Георгиев

ОДБ „ Съюз на десните сили “

***********

8.      Георги Милчов Райнов

Български демократичен център - БДЦ

***********

9.      Даниела Стойчова Симова

ГЕРБ

***********

10.  Дилиана Тошева Диканска

ГЕРБ

***********

11.  Димитър Василев Крекманов

ГЕРБ

***********

12.  Емил Димитров Гушеров

ГЕРБ

***********

13.  Емил Иванов Христов

Български демократичен център - БДЦ

***********

14.  Емил Стойнев Станкев

ГЕРБ

***********

15.  Златко Пламенов Славев

Българска социалистическа партия

***********

16.  Ивайло Любенов Константинов

ГЕРБ

***********

17.  Ивайло Петров Шаламанов

Народен съюз

***********

18.  Иван Миланов Раков

ОДБ „ Съюз на десните сили “

***********

19.  Йонко Йорданов Гергов

   Партия на зелените

***********

20.  Йордан Георгиев Никулчин

ГЕРБ

***********

21.  Йордан Крумов Йорданов

ГЕРБ

***********

22.  Йордан Стоянов Димитров

ГЕРБ

***********

23.  Кирил Димитров Кирилов

Единна народна партия

***********

24.  Костадин Крумов Костадинов

ОДБ „ Съюз на десните сили “

***********

25.  Крум Богданов Бонев

Единна народна партия

***********

26.  Лорета Методиева Николова

Народен съюз

***********

27.  Павел Ангелов Коларски

Български демократичен център - БДЦ

***********

28.  Пламен Петров Соколов

Движение 21

***********

29.  Славчо Илиев Павлов

Реформаторски блок

***********

30.  Спас Борисов Андреев

Народен съюз

***********

31.  Станислав Христов Павлов

Българска социалистическа партия

***********

32.  Христо Страхилов Михалчев

Реформаторски блок

***********

 

 

Спорове и възражения на членовете на комисията по взетите решения:

........няма.........................................................................................................................................................................................................................................................................................

 

       Член на комисията, който не е съгласен с отразеното в решението го подписва с особено мнение, което се прилага към решението и става неразделна част от него.

            Анулира издадените с решение № 292 /27.10.2015г. на ОИК Дупница, решение № 329/04.11.2015г. на ОИК Дупница и решение № 333 /12.11.2015г. на ОИК Дупница удостоверения на Общинските съветници.

 

ПОДПИСИ НА ЧЛЕНОВЕТЕ НА ОБЩИНСКАТА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ

Председател: Здравко Бойков Василев

Секретар: Ирина Красимирова Янакиева

* Публикувано на 31.03.2016 в 18:20 часа

Свързани решения:

292/27.10.2015

329/04.11.2015

333/12.11.2015

369/21.11.2016

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    1
    2345678
    9101112131415
    16171819202122
    23242526272829
    3031 

Решения

  • № 370 / 12.12.2016

    относно: сигнал с вх.№558/08.12.2016 г. на Пламен Петров Соколов- общински съветник от ПП Движение 21.

  • № 369 / 21.11.2016

    относно: обявяване за избран за общински съветник от квотота на ПП „БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ”

  • № 368 / 18.10.2016

    относно: Предсрочно прекратяване на пълномощията на общински съветник от листата на ПП „БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ”и обявяване за избран за общински съветник следващия в листата на ПП „БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ”

всички решения